Oğuzhan Karaman

Özleştik!

Covid-19’dan tutup, hayat şartlarının getirdiği nitelikler yüzünden yazılımdan, bilgisayardan, tüm herşeyden bayaağı bir uzak kaldım gibi. Aslında herkes bu süreci evde geçirebiliyorken, çalışmam ve kendimi geliştirmem gereken konular olduğunu farkettim.Kahrolası 100 yılda bir denk gelen şey de bize denk geldi ya.. Buraya önceden çok içerik girip, deli gibi birsürü konudan bahsederdim, tabii o zamanlar kendimi daha iyi hissediyordum ve bu kadar meşgul de değildim 😀 biraz da buralara katkı sağlayıp, dutlukları güzelleştirelim..


Şu zamanlar uğraştığım bi kaç proje!

Ehhh, biz de boş durmuyoruz, ne kadar bilgisayar başından uzak kalsam da bir kaç şey deniyor, yazıyor , çiziyor ve geliştiriyorum.
FlyEloBoost
League Of Legends oynayan tayfa iyi bilir, oyun içi Elo Boost, Boost, Koçluk vs. vs olaylarını tamamiyle bireysel yapan bir tayfaya özel yaptığım bir proje oldu aslında.Ha tabi uğraşmaya vakit mi var? Şuan da devrettik diyelim, ya da ortaklık payıyla kenarda tutuyorum.
ziyaret et> https://www.flyeloboost.net / com

PatilerYesin
PatilerYesin, sokak hayvanlarına yardım etmek amaçlı, işlerin biraz farklı işlediği bir medya akımı olarak nitelendirebileceğim, üzerinde fazla düşünülmüş noktaları olan bir proje aslında.
Herkes hayvanları sever, kedileri kim sevmez ki? Ama sevmek onlar için yeterli değil maalesef.Biz de bu durumda devreye giriyor, sizlerin yaptığı ve yapacağı bağışlar ile onlar için mama, barınak,ilaç ve veteriner ihtiyaçlarını karşılıyoruz.Çok mükemmel bir proje olduğunu, şu tarihte daha yapım aşamasında olmasına rağmen 1 ay sonra rahbet edip, yetişemeyeceğimiz bir proje arasına girebileceğine emin olabilirsiniz..
ziyaret et> https://patileryesin.com

En büyüğüne bakalım mı?

Kırksekiz – Web Çözümleri
Zurnanın patlayıp, oynamaya doyamadığı yere hoş geldiniz! Kırksekiz aslında bir fikirle yıllardır kafamda oluşturduğum, Domain, Hosting ve SEO Çözümleri adı altında işler yapmak için beni şehvetle tahrik etmiş bi proje oldu diyebilir miyiz? .. Diyebiliriz gibi duruyor şuan tüm işler tıkırında en azından 😀
Örneğin küçük bir işletmeniz, kurumsal bir firmanız, veyahut bir projeniz var ama yazılım bilginiz yok.. Biz bunları sizler için gerçekleştiriyoruz.Hiçbir bilgiye sahip olmanız gerekmiyor, farklı firmalar ile uğraşmanız da gerekmiyor.
Domain alımından, host sağlayıcısı, VPS Sunucusuna kadar barınacağınız , aklınızdaki tasarımlara kadar uyguluyoruz.
Bu proje uzun soluklu taabi.
ziyaret et> https://www.kirksekiz.org

Eh işte, bi kaç ayda gerçekleştirdiğim projeler bunlar.Aslında Covid-19 başlangıcından itibaren bu kadar iş yapabilmişiz. 2 – 2,5 ay gibi süreçte 3 proje fena değil gibi 🙂
Buraya ara sıra uğrar, bir kaç bilgi verir, yaşadıklarımı anlatır çıkarım.
baybay sevgili blog 🙁

Bir Yorum Yazın